wtorek, 28 czerwca 2011

Na zakończenie roku szkolnego


Ostatnio wszystko wklejam tu z wielkim opóźnieniem. I tak też jest tym razem, bo zakończenie roku szkolnego prawie tydzień temu było, a ja dopiero teraz je tu umieszczam :)  A jeszcze tyle zaległych prac... Czasu ciągle brak i nie nadążam, aby na czas wrzucić tu tych kilka fotek.

Ostatnio ozdabiałam trzy okładki do albumów, które były prezentem na zakończenie trzyletniej nauki dla wychowawców od całej klasy.
Miało być elegancko, raczej klasycznie i nie przeładowane w formie.  Mam nadzieję, że sprostałam zadaniu.
Okładki bardzo podobne do siebie, różnią się właściwie rodzajem papieru lub jego ułożeniem, a układ ozdób bez zmian na wszystkich trzech.Materiały:
- papier od Endiego i z Lemonade,
- kwiatki Prima, od Endiego, i Craftstore
- stemple Viva Decor,
- tusz Latarnia Morska i Memento
- samoprzylepne perły i kryształki Prima
- wykrojnik ramka z listkami i gałązka Marianne

3 komentarze:

 1. Piękne! Te papiery są cudowne!

  A możesz zdradzić jak "nadrukowałaś" napis na tych ramkach? Pewnie trochę głupie pytanie ale ja nie mam bladego pojęcia jak uzyskać taki efekt.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wikucha, najpierw wydrukowałam napisy na papierze w taki sposób, aby po wycięciu wykrojnikiem nie uciachać napisu (czyli ułożyłam je przed wydrukiem w Wordzie), a później je wycięłam BigShotem.

  Ale jeśli nie ma się BS a posiada się same ramki to też jest na to sposob :) Wytłumaczę Ci na zlocie, bo za dużo pisania :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie są fantastyczne!!!

  OdpowiedzUsuń