czwartek, 25 marca 2010

Pamiątka Chrztu Świętego Igorka

Jest to pierwszy taki album, jaki zrobiłam, wykonany na zamówienie dla koleżanki.
Zrobiony po konsultacjach ze zleceniodawczynią, z uwzględnieniem jej życzeń.
Album ma wymiary 20,5 na 20,5 cm, zapinany na kółeczka.
Zdjęć zrobiłam mnóstwo, ale wszystkich nie wstawię (jakoś musiałam wybrać te najfajniejsze).Pudełko do schowania albumu ozdobione jest szyfonową falbanką i papierowymi kwiatkami ze scrapkompeelu.


W okładce wycięte jest okienko, przysłonięte kalką z napisami PAMIĄTKA CHRZTU ŚWIETEGO, przez którą widać zdjęcie dziecka.


Wszystkie napisy zakupione w scrapińcu są "zembossingowane".


Na pierwszej stronie - okładce jest wierszyk, na następnej widnieje zdjęcie dziecka. Tutaj też są życzenia od Chrzestnej i miejsce na jej podpis.


Według życzenia zamawiającej znalazł się tutaj zegarek i ...


...kalendarz, wskazujące datę i godzinę narodzin dziecka.


Opis imienia i zacytowane słowa Jana Pawła II.
Opis dnia do uzupełnienia przez rodziców.Na każdej stronie znajduje się wierszyk pasujący do tematu.


Tutaj jest miejsce na wstawienie zdjęcia z uroczystości przedstawiające całą rodzinę. Dodatkowo są dwie kieszenie z tagami na osobiste życzenia od gości.Każdy tag ozdobiony jest embossingiem.


Ostatnie strony to miejsce na zdjęcie rodziców chrzestnych oraz kieszeń na płytę z fotografiami lub filmem z uroczystości (okładka).Ozdobna świeca zainspirowana pracami Agnieszki.


W całym albumie można umieścić w sumie pięć zdjęć z uroczystości.

Pamiątka wykonana jest z papieru wizytówkowego zakupionego na Allegro, do ozdoby użyłam papierowych kwiatków, tuszy pigmentowych, pudru od embossingu i perełek w płynie od Endiego oraz akrylowych środków do kwiatów i kleju z brokatem. Kartonowe napisy pochodzą ze scrapińca, pieczątki z tagów z Kreaterii, kółka do spięcia albumu zakupione na Artpasje, wstążeczki i taśmy z pasmanterii.
Ozdobne narozniki na pudełku to papier ILS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz